Lovense Lush 2 – wibrator sterowany aplikacją!

Lovense Lush 2 to druga edycja niezwykle popularnego jajeczka wibrującego, które wyróżnia się innowacyjnym sterowaniem za pomocą aplikacji, a także dopracowaną, wodoodporną konstrukcją. Wibruje niezwykle mocno, a jego kształt doskonale dopasowuje się do damskiej anatomii. Wydajna bateria umożliwia kilka godzin zabawy. Przy tym wszystkim Lovense Lush 2 prezentuje się bardzo estetycznie.

Idź do sklepu!

Lovense Lush 2 – wibrujące różowe jajeczko

Wibrujące jajeczko Lovense Lush 2 jest niewielkie, jednak mimo niepozornego rozmiaru zapewnia wyjątkowo silne drżenie. Jako druga odsłona popularnej zabawki erotycznej posiada usprawnienia zarówno pod względem konstrukcji, ale też mocy czy baterii, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Różowy kolor przyciąga uwagę i zaprasza do zabawy.

Parametry techniczne

Lovense Lush 2 wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia ponad 3 godziny ciągłej zabawy. Do tego można go naładować niezwykle szybko – czas ładowania wynosi około 70 minut, a gadżet podpina się do prądu dołączonym do opakowania kablem. Konstrukcja jest wodoodporna i stworzono ją z bezpiecznego dla ciała materiału. Średnica w najszerszym miejscu wynosi 37 mm, a długość ogonka to 133 mm.

Materiał przyjazny dla skóry

Zabawka została stworzona z silikonu bez dodatku ftalanów. Jest to nieporowate tworzywo o hipoalergicznych właściwościach. Dzięki temu na materiale nie osadzają się zabrudzenia i nie rozwijają się żadne bakterie. Przy tym wszystkim silikon jest wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku.

Łatwa w obsłudze aplikacja

Gadżet posiada prostą w obsłudze aplikację, która zapewnia wiele funkcji. Zabawka łączy się z telefonem przez Bluetooth i jest kompatybilna z systemami iOS i Android. Co więcej, Lovense Lush 2 można połączyć z komputerami MAC i Windows (przy systemie Windows należy dokupić adapter bluetooth).

Lovense Lush 2 – instrukcja obsługi

Żeby włączyć/wyłączyć wibrujące jajeczko Lovense Lush 2, wystarczy przytrzymać przycisk na ogonku przez 3–5 sekund.

Tym samym przyciskiem zmienisz tryby pracy (jeśli nie korzystasz aktualnie z aplikacji). Sama aplikacja również jest prosta w użyciu. Po sparowaniu urządzeń możesz np. wodząc palcem po ekranie (funkcja Live Control) na bieżąco kontrolować pracę wibratora, dopasować rytm wibracji do odtwarzanej piosenki, wybierać gotowe programy pracy (funkcja Patterns), a nawet zsynchronizować gadżet z telefonem Twojego partnera, który może kontrolować urządzenie z dowolnego miejsca na świecie.

Kup teraz!

Lovense Lush 2 - opinie klientów!

avatar

Długo nie mogłam się przekonać do zabawek erotycznych, ale ostatecznie dostałam od przyjaciółki Lovense Lush 2 w prezencie i jestem z niego niesamowicie zadowolona! Gadżet świetnie dopasowuje się do mojej anatomii, a przy tym bardzo mocno wibruje, a jestem dość wymagająca pod względem intensywności bodźców. Przy tym mogę go zabierać ze sobą do wanny lub pod prysznic. Samo sterowanie aplikacją to w ogóle bajka, ponieważ na bieżąco mogę sterować pracą Lovense Lush 2, polecam!

Joanna

avatar

Wcześniej używałam wibratorów klasycznych i muszę powiedzieć, że cieszę się ze zmiany – kupiłam Lovense Lush 2. Opinie koleżanek mnie do tego zachęciły i jestem im bardzo wdzięczna, bo nie tylko gadżet jest mniejszy, ale też mocno wibruje, a miałam już kilka zabawek erotycznych w posiadaniu. Doceniam też długi czas pracy akumulatora, a także szybkość ładowania. Co prawda nieczęsto zabieram Lovense Lush 2 do wanny, ale lubię mieć tę możliwość, dlatego polecam to “jajeczko” z czystym sumieniem :)

Karolina

avatar

Nie spodziewałam się, że wibrator może działać tak skutecznie. Kiedy kupiłam sobie Lovense Lush 2, to pozytywnie zaskoczyła mnie jego moc (zabawka nie jest duża), a także samo wykonanie, ponieważ świetnie dopasowuje się do moich części intymnych. Aplikacja jest prosta w obsłudze, a jestem głupkiem technologicznym, dlatego pewnie każdy sobie z nią poradzi :) Do tego fajnie, że Lovense Lush 2 pokryto silikonem, bo łatwo utrzymać go w czystości.

Dominika